Geleceğe vizyon

Herkes İçin
Eğitim

Buraya bir şey yazılacak

Geleceğe Atılan her güzel adım

Gururlandığımız Sayılar

1
Eğitimler
1
Seans
1 +
Öğrenci

Eğitimlerimiz

Sınav Kaygısı Eğitimi ikonu

Sınav Kaygısı Eğitimi

Sınava hazırlanan her öğrencinin yaşayabileceği bir sorun olan sınav kaygısını yenmek için özel hazırlanmış eğitimler.

Dikkat Teknikleri Eğitimi

Akademik hayatta, gündelik hayatta ve gelecekte her zaman başarı için önemli bir etken olan dikkatin geliştirilmesine yönelik eğitimler.

Hedef Belirleme Eğitimi

Hedef belirleme süreçleri, amaç ve aracı analiz edebilme ve kendini tanımlayabilme gibi yeteneklerin elde edilebilmesi için eğitimler.

Sınav Kaygısı Eğitimi

Birey Okulları Hedef Belirleme Eğitimi

Sınav Kaygısı, üniversiteye hazırlık sürecinde öğrencilerin ders çalışma düzenini ve YKS sınavındaki başarılarını doğrudan etkiliyor. Mentor görüşmelerinde birebir ele aldığımız Sınav Kaygısı konusunda eğitimler vererek öğrencilerin Üniversiteye Geçiş Sınavına dair endişelerini teşvik edici bir unsura dönüştürmeye çalışıyoruz.

Stresten ve kaygıdan kaçınmak yerine olumsuz hislerimizi bizi çalışmaya itecek bir duyguya dönüştürmek üniversiteye geçiş sürecinde büyük önem taşıyor. Kaygının hem azı hem de çoğu sorun oluşturabilmesi nedeniyle bu konuda eğitimler vermekteyiz.

Derya Öncü Sınav Kaygısı Eğitimi
Dikkat Teknikleri Eğitimi

Klasik program hazırlama stillerindense kişinin kendine özel olanı bulması, dikkatini hedefte tutması için önemli bir etkendir.

Çalışma ortamının çeldiricilerden uzak ve doğru tetikleyicilere göre ayarlamak, çalışma anında dikkati sağlamak için önemli bir noktadır.

Kısa sürede elde edebileceğimiz sonuçlar bizi daha fazla teşvik edecektir. Bu yüzden kısa süreli ve uzun süreli ödüllerle kişi dikkatini hedefte tutmayı kolaylaştırabilir.

Sosyal Medya, 21. yüzyılda çoğu kişi için dikkatin önündeki en büyük engeldir. Sosyal medyayı hayatımızdan çıkarmak zor gözükse de doğru yönlendirme ile sosyal medyanın zararlarını minimalize etmek çok daha kolay olacaktır.

Hangi yoldan gideceğini belirlemeden önce, yolun sonunda ne olacağını bilmemiz gerekir. Öğrenciler sınav için hazırlanırken amacın iyi bir kariyer olduğunu unutabiliyorlar. Bu da hem motivasyonu hem de dikkati etkileyen bir faktör olarak karşımıza çıkıyor.

Hedef
Belirleme
Eğitimi

Mehmet Akif İlkokulu'ndan minik öğrencilerimiz
Birey Okulları Hedef Belirleme Sunumu

Hedef Belirleme Eğitimi Sadece Lise çağındaki gençlerimize değil her yaştan gencimize uygulanabilir. Sadece doğru anlatım tekniğini belirlemek lazım. 

Hedef Belirleme Eğitiminin temel amacı öğrenciye çalışmalarının sonucunda ne alacaklarının farkındalığını oluşturmaktır. Gelecekte nerede olacağını hayal edemeyen bir öğrencinin çalışmak için bir motivasyonu oluşamaz.

Vizyon Mentor Birey sunumu

Eğitimlerimiz İlginizi Mi Çekti?